RSS
czwartek, 29 września 2011
Domek nr 8

Na kanwie mamuski73 wyhafciłam domek nr 8:

W odpowiedzi na komentarze:

exzonka: Może i obrazki na czarnej kanwie wygladają spektakularnie, ale to cholernie ciężka robota i strasznie mozolna. Gdybym haftowała Parę na białej kanwie już dawno byłaby gotowa.-(

h-lucynka: Widoczek, który haftuje nie jest miniaturowy, aparat nie oddaje w pełni rzeczywistości. Kanwa na której haftuje to moja ulubiona 18 tka.-) pozdr.

19:12, bursz-tyn231
Link Komentarze (3) »
wtorek, 27 września 2011
Tusal, nowy obrazek i para!

Ostatnio nie potrafię skupić się na jednym obrazku........Parę krzyżyków tam......parę krzyżyków tam........chyba do smierci nie skończę wszystkich zaczętych przez siebie obrazków-) No cóż..... ........najważniejsze, że haftowanie sprawia mi frajdę.-) Czy trzeba czegoś więcej!?-)

To jest nowy obrazek z widoczkiem na tle słoiczka z zabawy TUSAL.

Natomiast poniżej zamieściłam obrazek haftowany na czarnej kanwie. Co jakiś czas przybywa na kanwie kilka krzyżyków, ale obrazek jest raczej trudny i nie przewiduje szybkiego końca.

Kolory na zdjęciu są lekko mylące. W rzeczywistości na kanwie jest mało białych krzyżyków, a dużo w odcieniach szarości i zielono-szarych.

 

czwartek, 22 września 2011
karteczka wrześniowa. szwalnia koniec

Szwalnia składa się z kilku obrazków. Można wyhafcić wszystkie lub tak, jak ja skomponować ją po swojemu.-) A więc tak prezentuje się moja szwalnia.-)

 

Udało mi się również skończyć karteczkę w ramach zabawy Blogowy Karteczkowy Roczek.

***********************************************

W odpowiedzi na komentarze:

kahlan84 - dobrze, że nie wiedziałam, że mamuska organizuje też inną zabawę-) nie wiem, czy bym się temu oparła. Na dynię muszę znaleźć czas, nie wiem jak...........ale jakoś muszę-) Dynia jest po prostu cudna. Wybrałam już kolorki. Będę hafcić muliną metalizowaną DMC - kolorami perłowymi. Zobaczymy, co wyjdzie z tego eksperymentu.-)

 

środa, 21 września 2011
Myszka nr 6 i nowy SAL

Tak się prezentuje myszka nr 6 wsród swoich koleżanek:

 

 

Zapisałam się również u mamuski73 do nowej zabawy SAL z dynią.

Do wyhafcenia jest ten śliczny obrazek: 

 

 

Tagi: SAL
20:32, bursz-tyn231
Link Komentarze (1) »
piątek, 16 września 2011
Szwalnia - odsłona druga

Nie mam w domku żadnych RR do wyhafcenia. W związku z powyższym miałam czas, aby powrocić do mojej Szwalni.-) A oto efekt kilkudniowej pracy:

 

Wzorki SODA cudownie pokazują piękno muliny DMC.-)

 

**************************************************************************** 

W odpowiedzi na komentarze:

prawdziwadoris - rzeczywiście mój mały dimek ma taki letni klimat, jak dla mnie ten dimek to wyraz tęsknoty za miłym letnim wypoczynkiem-);

myszszeczkunia - prawdę mówiąc nie planuje kolejnego dimka. Mam plany wykończyć to, co się znajduje w mojej szufladzie. No i z niecierpliwością czekają na mnie dwa cuuuudnej urody zestawiki.-) Nie mogę się doczekać, kiedy się do nich dobiorę.-) 

mamuska73 - obrazek pochodzi z kolekcji Daydreams i kupiłam go w zestawie w moim ukochanym sklepie Needle&Art. To jeden z tych spontanicznych zakupów, kiedy planuje się kupić coś innego, a w koszyku ląduje coś innego.-)

 

21:30, bursz-tyn231
Link Komentarze (1) »
środa, 14 września 2011
Mały dimek!

Kiedy miałam już dosyć haftowania ramki do kawowego RR zrobiłam sobie malutką przerwę i wyhaftowałam małego dimka. To mój pierwszy dimek!-) Wczoraj z męską pomocą udało mi się go oprawić i obrazek prezentuje się następująco:

 

 

20:21, bursz-tyn231
Link Komentarze (7) »
wtorek, 13 września 2011
Kawka nr 1 gotowa

W końcu udało mi się skończyć ramkę do kawowego RR i pierwszą kawusię. Tak się prezentuje kanwa i zeszycik tuż przed spakowaniem i wysyłką!

 

 

17:18, bursz-tyn231
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 września 2011
Wymianka książkowa - koniec

Otrzymałam prezent w ramach wymianki książkowej:

Karteczka miała z tytułu cytat P.Coelho: "Jeśli czegoś mocno pragniesz to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to ziścić."

 

A to jest zawartość paczuszki, którą ja wysłałam do wylosowanej osobki:

 

 W środku karteczki jest cytat z mojego blogu: "Nikt nie może uciec przed głosem własnego serca" - P. Coelho. 

poniedziałek, 05 września 2011
RR - kubuś wrześniowy

Weekend skończył się jakoś tak strasznie szybko.-( Nim udało mi się odrobinkę odpocząć już trzeba było wracać do pracy. Udało mi się jednak wyhafcić kubusia wrześniowego na kanwie Beaty.

 

 

 

18:30, bursz-tyn231
Link Komentarze (3) »
Zakładki:
Blogi
Filozoficzne
HAED
Modelina
Needlepoint
Społeczne
Zabawy blogowe
Zakupy
Dodatki na bloga
a href="http://polskineedlepoint.blogspot.com//">